آسیب های زانو در ورزشکاران 9 علت و تشخیص

درمان خانگی آسیب های زانو در ورزشکاران، زانو بزرگترین مفصل بدن انسان است. استخوان ساق پا را به هم متصل می کند با استخوان ران و به شما امکان می دهد راه بروید، بدوید، بپرید و در سایر فعالیت های روزانه شرکت کنید. با این حال، زانوها نیز در برابر آسیب‌هایی که ممکن است ناگهانی رخ دهد آسیب‌پذیرند. رگ به رگ شدن زانو یا پارگی رباط زانو با گذر زمان و یا استفاده بیش از حد و فشار می توانند شما را در پی درمان درد زانو در اصفهان وادار کند.

درمان زانو درد اضافه وزن و راه حل های کاهش وزن

مطالعات نشان میدهد، احتمال ابتلا به آرتروز زانو در زنان دارای اضافه وزن سه برابر بیشتر از زنان دارای وزن مناسب بوده است. حمل چربی اضافی بدن همچنین ممکن است منجر به ترشح هورمونی به نام لپتین شود که برخی کارشناسان فکر می کنند ممکن است در ایجاد آرتروز نقش داشته باشد.

دکتر مظاهری می‌گوید: «حتی وقتی که جراحی می تواند آسیب زانو مرتبط با وزن بیش از حد را ترمیم کند، مشکل جدی باید برای نتایج طولانی‌مدت برطرف شود. “یک رژیم کاهش وزن معقول باید بخشی از برنامه درمانی این نوع بیماران باشد.”

درمان بیماری کندرومالاسی کشکک در اصفهان

درمان بیماری کندرومالاسی کشکک در اصفهان، کندرومالاسی کشکک زانو، که به عنوان ” زانوی دونده ” نیز شناخته می شود، وضعیتی است که در آن غضروف در سطح زیرین کشکک (کاسه زانو) تحلیل می رود و نرم می شود. این عارضه در میان افراد جوان و ورزشکار رایج است، اما ممکن است در افراد مسن که آرتروز زانو دارند نیز رخ دهد .

7 راه برای درمان کمردرد مزمن بدون جراحی

توانبخشی کمردرد با متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در اصفهان، بینش هایی را در مورد علل شایع کمردرد مزمن و غیر جراحی در مقاله 7 راه برای درمان کمردرد مزمن بدون جراحی ارائه می دهد که گزینه های درمانی و توصیه هایی می کند که امید خود را از دست ندهید و به بهبود درد کمر کمک میکند.

اسکرول